Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 54.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
43.89 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u više nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 1.600dpi - 6.000dpi |
| Dodatni tasteri | 2 |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | 128-bit AES encryption |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 115.6mm x 62.45mm x 39.4mm |
| Masa | 73.5g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bežični optički miš, 1200 dpi, crno-crvene boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
STARSHIP III, LASER Gejmerski mis, RGB osvjerljenje, Broj tastera: 9, DPI: 500-4000, Avago 9800 laserski senzor, 6 nivoa tezine, Duzina kabla: 1,8m, B...
Gaming miš žični, 6D - 6 tipki, 12 800 DPI (putem software-a)
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.000 dpi Fizičke karakteristike - Dimenzije: 105mm...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana