Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 5 nivoa Rezolucija: 19.000 dpi Dodatni tasteri: 6 programabilnih tastera Odziv: 1.000Hz Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Podržane tehnologije: AlienFX® Lighting Technology,Auto-calibration Fizičke karakteristike - Dimenzije: 124.8mm x 62.4mm x 38mm Masa: 74g Oblik: Prilagođen za obe ruke Materijal: Plastika Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Dužina kabla: 2m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 35.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 5 nivoa |
| Rezolucija | 19.000 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 6 programabilnih tastera |
| Odziv | 1.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Podržane tehnologije | AlienFX® Lighting Technology, Auto-calibration |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 124.8mm x 62.4mm x 38mm |
| Masa | 74g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
M190 Full-Size Wireless plavi mi
Crni bežični gaming miš modernog i ergonomskog dizajna Precizan paw3313 senzor za brzo i pouzdano praćenje Podesiva rezolucija do 10000 dpi za svaku i...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana