Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Precision M7680 16 inch FHD+ 500nits i7-13850HX 32GB 1TB SSD RTX 3500 12GB Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 5721.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
4576.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, 100% DCI-P3 color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-13850HX |
| Broj jezgara procesora | 20 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 28 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 30MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Integrisano | 1x CAMM memorijski modul |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 3x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 2x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 2 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 3500 |
| Količina grafičke memorije | 12GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | Ada Generation |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | SoundWire interface |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 93Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 356mm x 258.34mm x 23.2mm |
| Masa | 2.6kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| SmartCard | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 149.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
i5 11400H, 16GB RAM, 512GB SSD, nVidia GeForce RTX 3060P 6GB, FHD 1920x1080,144Hz,IPS, 15.6inch, Crni
GIGABYTE AERO X16 1WH 16 inch QHD+ 165Hz Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 16:10,Acer Comfy...
(Ryzen 5) IdeaPad FLEX 5 14ABR8 (Arctic GREY), 14" WUXGA TOUCH IPS 300n GL + DigitalPEN, AMD 6-Core Ryzen 5 5625U up to 4.3GHz/20MB, 8GB DDR4, 512GB-N...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana