Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Pro 13 Premium 13.3 inch FHD+ 400nits Core Ultra 5 236V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 3086.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2468.98 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, 400 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 236V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 8MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 8.533MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 130V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | 7 Xe-cores |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 47 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel BE200 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 8 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 2.560 x 1.440 |
| Model | IR camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 295.64mm x 208.93mm x 17.95mm |
| Masa | 1.07kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 80.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: WVA Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo...
HP EliteBook 6 G1a Win11Pro Ryzen5 220/512GB/16GB/14" WUXGA/backlit YU/Pike Silver Aluminium
DELL 16 DC16250 16 inch FHD+ 300nits Core 5 120U 16GB 1TB SSD Backlit FP Win11Pro laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana