Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 300-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 7 Model procesora: 150U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 4.1 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Model: Realtek RTL8852BE Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 54Whr Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 314mm x 226.15mm x 18.07mm Masa: 1.69kg Boja: Crna Opis boje: Carbon Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 1386.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1109.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 1 |
| Klasa procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | 150U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 4.1 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 314mm x 226.15mm x 18.07mm |
| Masa | 1.69kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 36.26EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 8-core GPU 16GB 256GB SSD Silver (MW0W3)
HP 250RG9 Ultra7 150U/512GB/16GB DDR4/15.6inča FHD/Integrated/NoOS/Dark ash silver
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana