Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Pro 14 Plus 14 inch FHD+ 300nits AMD Ryzen 5 PRO 230 16GB 512GB SSD Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 1683.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1346.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 200 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 PRO |
| Model procesora | 230 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.5 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache, 6MB L2 cache |
| Proces izrade | 4nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 7.500MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon 760M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 16 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 55Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 313.5mm x 224mm x 21.2mm |
| Masa | 1.56kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| SmartCard | Da |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 44.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5) IdeaPad Slim 5 14ARP10 (Cosmic BLUE, Aluminium), 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300n 45%NTSC AG, Ryzen 5 7535HS 6-Core up to 4.55GHz /19MB, 16GB...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut Proceso...
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD025 (14 inča WUXGA OLED, Ryzen AI 5 340, 16GB, SSD 512GB) laptop
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Luna GREY, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16GB...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana