Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 3270.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2616.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, 400 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 266V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 8.533MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 140V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | 8 Xe-cores |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 48 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel BE201 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 8 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 2.560 x 1.440 |
| Model | HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Magnezijum |
| Dimenzije | 311.2mm x 216.7mm x 16.99mm |
| Masa | 1.14kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 85.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen 7 6800H, nVidia GeForce RTX 3060, 16GB, 512GB SSD, 15.6inch, Crna
HP Pavilion Win11Home Ryzen5 8540U/1TB/16GB DDR5/AmdRadeon/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Sky blue
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
HP Pav Plus 14-ew0012nn i7-1355U/512GB/16GB/14"3K OLED/Integrated/Win11 Home/Bcklit/Natural Silver
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana