Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 3570.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2856.57 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 400-nit, 100% Adobe RGB |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 268V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 8.533MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 140V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | 8 Xe-cores |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 48 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel BE201 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 8 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 2.560 x 1.440 |
| Model | HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional licencirani |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Magnezijum |
| Dimenzije | 311.2mm x 216.7mm x 16.99mm |
| Masa | 1.14kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Tip | Dell laptop |
Plaćanje na rate
Rata već od: 93.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Cosmic BLUE, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16G...
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
(Ryzen 5) IdeaPad Slim 5 14ARP10 (Cosmic BLUE, Aluminium), 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300n 45%NTSC AG, Ryzen 5 7535HS 6-Core up to 4.55GHz /19MB, 16GB...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana