Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-1334U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 3.40 GHz (4.60 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: UHD Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Realtek RTL8852BE Bluetooth verzija: 5.0 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 2.0,1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 41Whr Softver - Operativni sistem: Ubuntu Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm Masa: 1.62kg Boja: Crna Opis boje: Carbon Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 780.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
624.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1334U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.40 GHz (4.60 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | UHD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 41Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm |
| Masa | 1.62kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5 AI) IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 (Luna GREY, AluTop), 16" WUXGA (1920x1200) TOUCH IPS 300n GL + DigitalPEN, AMD 6-Core Ryzen AI 5 340 4.8GHz/22M...
Precision M5490 14 inch FHD+ 500nits Core Ultra 7 165H 32GB 1TB SSD RTX 2000 8GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
HP Pavilion Aero Win11Home/Ryzen5 8640U/1TB/16GB DDR5/AMDRadeon/13.3Iinča WQXGA/Sky blue
DELL Latitude 3450 14 inch FHD i3-1315U 8GB 512GB SSD Backlit FP Ubuntu 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana