Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 7000 Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model procesora: 7520U Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 2.8 GHz (4.3 GHz) Keš memorija procesora: 256KB L1 cache,2MB L2 cache,4MB L3 cache Proces izrade: 6nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: LPDDR5 Radni takt memorije: 5.500MT/s Broj slotova: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon 610M Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Realtek RTL8821CE Bluetooth verzija: 5.0 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 2.0,1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 41Whr Softver - Operativni sistem: Ubuntu Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm Masa: 1.9kg Boja: Crna Opis boje: Carbon Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 801.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
640.88 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 7520U |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.8 GHz (4.3 GHz) |
| Keš memorija procesora | 2MB L2 cache, 4MB L3 cache, 256KB L1 cache |
| Proces izrade | 6nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | LPDDR5 |
| Radni takt memorije | 5.500MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon 610M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8821CE |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 41Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Aero Win11Home/Ryzen5 8640U/1TB/16GB DDR5/AMDRadeon/13.3Iinča WQXGA/Sky blue
Intel Core i7-13620H/1TB SSD M.2/16GB DDR4 3200MHz/Integrisana Intel UHD/15.6" 1920x1080 Full HD/Bez optičkog uređaja
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 144Hz Ostalo: 250 nita,45%...
(i5) LOQ Essential 15IRX11(Luna GREY), 15.6" FHD IPS AG (1920x1080) 100% -sRGB 144Hz, Intel 10-Core i5-13450HX 4.4GHz/12MB, 16GB DDR5 (+free slot), 1T...
(i5) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 250nits, Intel Core i5-13420H (8Core12Tread, up to 4,6GHz,12MB Cash), 16GB DDR5 (+free slot)...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana