Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 1.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 52mm Frekventni opseg: 80Hz - 18kHz Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 1.800mAh Autonomija: 18h Vreme punjenja: Do 3 sata Žična povezivost - 3.5mm: 1 SD slot: microSD (do 128GB) Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Domet: Do 20m Ostalo - Podržane tehnologije: TWS tehnologija Upravljanje: Glasovna kontrola,Tasteri na zvučniku Napomena: IPX6,Kontrola jačine zvuka Fizičke karakteristike - Boja: Mint Dimenzije: 95mm x 85mm x 85mm Masa: 331g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 39.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
31.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 1.0 |
| Prečnik drajvera | 52mm |
| Frekventni opseg | 80Hz - 18kHz |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Glasovna kontrola |
| Podržane tehnologije | TWS tehnologija |
| Napomena | Kontrola jačine zvuka, IPX6 |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 1.800mAh |
| Autonomija | 18h |
| Vreme punjenja | Do 3 sata |
| Žična povezivost | |
| 3.5mm | 1 |
| SD slot | microSD (do 128GB) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Mint |
| Dimenzije | 95mm x 85mm x 85mm |
| Masa | 331g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Odaberite Xiaomi Desktop Speaker i za vrijeme učenja, rada na računaru ili igranja video igrica uživajte u očaravajućem kvalitetu zvuka! Ovaj zvučnik...
CH-8826 Prenosivi Karaoke Bluetooth Zvu
BEAM (Gen2) Dolby Atmos soundbar crni
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana