Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 38.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
30.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Podržane tehnologije | Bluetooth Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Google/Siri compatible voice assistant |
| Dodatne funkcije | Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola, Handsfree |
| Ostalo | Podesiv obim trake, FM Radio, Sklopive, USB C kabl za punjenje, Micro SD MP3 plejer |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -38dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 20 sati |
| Tip | Litijum-polimerska, 400mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.5m |
| Boja | Roza |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.99EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Do 120 sati trajanja baterije[1]. 2,4 GHz bežično, Bluetooth ili trenutno uparivanje[2]. HyperX Signature udobnost i izdržljivost. Ugaoni drajveri od...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana