Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: Stereo Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 20dB Dimenzije drajvera: 2 x 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Bluetooth profili: 5.3 Domet: Do 20m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Ostalo - Podržane tehnologije: Deep Bass Upravljanje: Glasovna kontrola Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 15 minuta punjenja pruža i do 3.5 sata slušanja muzike,Povezivost sa više uređaja,Vreme punjenja 2 sata Ostalo: micro SD card slot,Podesiv obim trake Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: 42 dB ± 3 dB Baterija - Autonomija: 250mAh,Do 12 sati Tip: Litijum-polimerska,Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Boja: Srebrna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 30.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
24.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 20dB |
| Dimenzije drajvera | 2 x 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Deep Bass |
| Upravljanje | Glasovna kontrola |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 15 minuta punjenja pruža i do 3.5 sata slušanja muzike, Vreme punjenja 2 sata, Povezivost sa više uređaja |
| Ostalo | Podesiv obim trake, micro SD card slot |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | 42 dB ± 3 dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 12 sati, 250mAh |
| Tip | Litijum-polimerska, Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Srebrna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana