Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice bez mikrofona Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Oko ušne školjke Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Sport Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Dimenzije drajvera: 13mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.1 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C Mikrofon - Osetljivost: -42dB ± 3dB pri 1kHz Baterija - Autonomija: Do 8 sati Tip: Lithium Ion Polymer Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 20g Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 28.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
22.51 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice bez mikrofona |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Oko ušne školjke |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Sport |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 13mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Mikrofon | |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB pri 1kHz |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 8 sati |
| Tip | Lithium Ion Polymer |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 20g |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.3 Ostalo -...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Ostalo - Upra...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana