Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Dimenzije drajvera: 8mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.1 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C Ostalo - Upravljanje: Kontrola na dodir Ostalo: Google Assistant,Siri Mikrofon - Frekventni opseg: 10Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB ± 3dB Baterija - Autonomija: Do 25h Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Siva Masa: 32g Pakovanje: 3 promenljiva uloška različitih veličina,USB kabl tip C Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 51.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
41.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 8mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Kontrola na dodir |
| Ostalo | Google Assistant, Siri |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 10Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 25h |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Siva |
| Masa | 32g |
| Pakovanje | USB kabl tip C, 3 promenljiva uloška različitih veličina |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Legion H600 Wireless gejmerske slusalice ( Black ), 50 mm zvucnici, baterija: 1200 mAh, 2.4 GHz wireless via nano-USB, Wired via 3.5 mm audio jack
Silent ANC Bluetooth crne slu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana