Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Mobile projector Sistem projekcije: 3LCD tehnologija Nativna rezolucija: 1920 x 1200 Format rezolucije: WUXGA Podržana rezolucija: do 1.920 x 1.200 (WUXGA) Kontrast: 15.000:1 Vertikalno osvežavanje: 200Hz - 240Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Sočivo: F = 1.5 - 2 Veličina slike: 50" - 300" Optimalna udaljenost: 1.5m na projekcionoj površini od 50" Zum: 1.6 : 1 manuelni Odnos stranica slike: 16:10 Lampa - Snaga: 300W Osvetljenje: 5.000 ANSI lumena Color Light Output: 5.000 ANSI lumena White Light Output: 5.000 ANSI lumena Radni vek (standardni režim): 5.000h Radni vek (economic režim): 10.000h Povezivost - HDMI ulaz: 2 Analogni video ulazi: 2x VGA D-sub Analogni video izlazi: VGA D-sub Audio ulaz: 2x 3.5mm,2x RCA Audio izlaz: 1x RCA,3.5mm USB: USB 2.0 (tip A),USB 2.0 (tip B) Ostali priključci / Slotovi: RJ-45,Serijski (RS-232C) Ostalo - Dodatne funkcije: Automatic keystone correction,AV mute slide,Direct power OFF,Direct power ON,Document Camera Compatible,MHL (Mobile High-Definition Link) Zvučnici: 16W Fizičke karakteristike - Dimenzije: 377mm x 291mm x 110mm Masa: 4.6kg Nivo buke (standardni režim): 39dB Nivo buke (economic režim): 29dB Boja: Bela Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 60 meseci Lampa: 60 meseci ili 1.000 radnih sati
Maloprodajna cijena: 2197.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1758.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Mobile / prenosivi |
| Sistem projekcije | 3LCD tehnologija |
| Nativna rezolucija | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Podržana rezolucija | do 1.920 x 1.200 (WUXGA) |
| Kontrast | 15.000:1 |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz - 240Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Sočivo | F = 1.5 - 2 |
| Veličina slike | 50" - 300" |
| Optimalna udaljenost | 1.5m na projekcionoj površini od 50" |
| Zum | 1.6 : 1 manuelni |
| Odnos stranica slike | 16:10 |
| Tip izvora svetlosti | Lamp |
| Lampa | |
| Snaga | 300W |
| Osvetljenje | 5.000 ANSI lumena |
| Color Light Output | 5.000 ANSI lumena |
| White Light Output | 5.000 ANSI lumena |
| Radni vek (standardni režim) | 5.000h |
| Radni vek (economic režim) | 10.000h |
| Povezivost | |
| HDMI ulaz | 2 |
| Analogni video ulazi | 2x VGA D-sub |
| Analogni video izlazi | VGA D-sub |
| Audio ulaz | 2x 3.5mm, 2x RCA |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x RCA |
| USB | USB 2.0 (tip A), USB 2.0 (tip B) |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, Serijski (RS-232C) |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Direct power ON, Direct power OFF, MHL (Mobile High-Definition Link), AV mute slide, Document Camera Compatible, Automatic keystone correction |
| Zvučnici | 16W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 377mm x 291mm x 110mm |
| Masa | 4.6kg |
| Nivo buke (standardni režim) | 39dB |
| Nivo buke (economic režim) | 29dB |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Lampa | 60 meseci ili 1.000 radnih sati |
Plaćanje na rate
Rata već od: 57.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Smart projector Sistem projekcije: DLP Nativna rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD) Podržana rezolucija: Do 4K (3.840 x 2.160) Veli...
Rezolucija 1920 x 1080 Full HD, Omjer Kontrasta 1000:1, Veličina projekcije 150'', Bluetooth/WiFi, Svjetlina 350lm, Optički zum 1x, Udaljenost do 4.55...
Karakteristike - Tip: Bežični daljinski prezenter Domet: 10m Tasteri: Slideshow Dodatne funkcije: Laserski pokazivač,LED indikator Baterija: 1x AAA F...
UNIVERZALNI NOSAČ PROJEKTORA - VISION 1200 (Dužina razvlačenja 70-120 cm, Rotacija: 10°/10°, Nosivost: 12 kg)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana