Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Inkjet Boja: U boji Format: A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),DL (koverta),No. 10 (koverta) Glava štampača: Epson Micro Piezo™ Rezolucija štampe: 5.760 x 1.440 dpi Duplex štampa: Ne ADF: Da Brzina monohromatske štampe: 33ppm Brzina štampe u boji: 15.5ppm Brzina štampe fotografija: 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper Maksimalni mesečni obim štampe: 30.000 strana Povezivost - Povezivost: USB Ostale osobine: Wi-Fi Direct Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 8.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 103 EcoTank Ostale karakteristike - Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 100 listova + 30 listova (ADF) Podržana debljina papira: 64g/m2 - 300g/m2 Dodatne funkcije: Štampanje bez belih okvira (do 10 x 15 cm) Ostalo: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver Fizičke karakteristike - Dimenzije: 375mm x 347mm x 169mm Težina: 2.9kg Boja: Crna Pakovanje: 1 extra ketridž crne boje,4 bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta),Drajveri i pomoćni programi (CD),Kabl napajanja,Uputstvo za postavljanje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci + 24 meseca uz prijavu na sajtu, 30000 strana Napomena: Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 30 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty
Maloprodajna cijena: 222.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
178.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Inkjet |
| Boja | U boji |
| Format | A4, A5, A6, B5, B6, DL (koverta), C6 (koverta), No. 10 (koverta) |
| Glava štampača | Epson Micro Piezo™ |
| Rezolucija štampe | 5.760 x 1.440 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 33ppm |
| Brzina štampe u boji | 15.5ppm |
| Brzina štampe fotografija | 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 30.000 strana |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB |
| Ostale osobine | Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 8.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 103 EcoTank |
| Ostale karakteristike | |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 100 listova + 30 listova (ADF) |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Dodatne funkcije | Štampanje bez belih okvira (do 10 x 15 cm) |
| Ostalo | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 169mm |
| Težina | 2.9kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje, Kabl napajanja, 4 bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta), Uputstvo za postavljanje, Drajveri i pomoćni programi (CD) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 30 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Štampa - Tip: Laserski Boja: U boji Format: A4 Sistem štampe: KYOCERA ECOSYS Laser Rezolucija štampe: 1.200 dpi Duplex štampa: Da Brzina monohromatske...
Dimenzije: 130 x 94 x 61 mm Kapacitet punjive baterije: 1200 mAh
Inkjet, Kolor, A3+, Multifunkcijski, Duplex
Funkcija printera: Printer - copier - scanner and fax, Vrsta printera: InkJet, Format: A4 WiFi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana