Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir Format: 10 x 15cm,13 x 18cm,A4,A5,A6,B5,C6 (koverta),Definisano od strane korisnika,DL (koverta),Letter,No. 10 (koverta) Sistem štampe: Epson Micro Piezo Rezolucija štampe: 5.760 x 1.440 dpi Duplex štampa: Ne ADF: 30 strana Brzina monohromatske štampe: 33ppm Brzina štampe u boji: 15ppm Brzina štampe fotografija: 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper Skeniranje - Senzor: CIS Brzina skeniranja monohromatski: 11 sekundi Brzina skeniranja u boji: 32 sekunde Rezolucija skeniranja: 1.200 x 2.400 dpi Podržani formati skeniranja: PICT,BMP,JPEG,PNG,TIFF Povezivost - Povezivost: USB,Wi-Fi,Wi-Fi Direct Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 8.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 6.500 strana Kapacitet regularnog tonera (crni): 8.100 strana Kapacitet regularnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 103 EcoTank Ostalo - Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 100 listova Podržana debljina papira: 64g/m2 - 300g/m2 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 375mm x 347mm x 179mm Težina: 3.9kg Boja: Crna Pakovanje: 5 bočica u pakovanju (2xCrna, Cyan, Žuta, Magenta) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 30 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty
Maloprodajna cijena: 252.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
201.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4, A5, B5, Letter, A6, DL (koverta), C6 (koverta), 10 x 15cm, 13 x 18cm, Definisano od strane korisnika, No. 10 (koverta) |
| Sistem štampe | Epson Micro Piezo |
| Rezolucija štampe | 5.760 x 1.440 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| ADF | 30 strana |
| Brzina monohromatske štampe | 33ppm |
| Brzina štampe u boji | 15ppm |
| Brzina štampe fotografija | 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Brzina skeniranja monohromatski | 11 sekundi |
| Brzina skeniranja u boji | 32 sekunde |
| Rezolucija skeniranja | 1.200 x 2.400 dpi |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, JPEG, BMP, PNG, PICT |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 8.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 8.100 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 103 EcoTank |
| Ostalo | |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 100 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 179mm |
| Težina | 3.9kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 5 bočica u pakovanju (2xCrna, Cyan, Žuta, Magenta) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 30 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.59EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
500 Sheet Paper Cassette WF-C8600/87XR/EM-C810X Series
Brzina štampe do 30 stranica u minuti, Brzina obostrane štampe do 15 listova u minuti, Uključeni toner za ispis do 700 stranica, opcioni toner do 3.00...
Dimenzije: 97 x 75 x 30 mm Vrijeme punjenja: 3-4 sata Kapacitet baterije: 1500 mAh Rezolucija: 203 dpi
EcoTank L3276 Color AiO A4, (nasljednik modela L3156), Print 33/15 ppm 5760 x1440dpi,Copy,Scan (1200x2400dpi),Borderless print,Wireless+USB,Wi-fi Dire...
HP 106A Black Original Laser Toner Cartridge ( 1000 yield) W1106A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana