Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks Format: A4 Glava štampača: Epson Micro Piezo™ Rezolucija štampe: 5.760 x 1.440 dpi Duplex štampa: Ne ADF: 30 strana,Da Brzina monohromatske štampe: 33ppm Brzina štampe u boji: 15ppm Brzina štampe fotografija: 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper Skeniranje - Senzor: CIS Brzina skeniranja monohromatski: 4.5ipm (200dpi, ADF) Brzina skeniranja u boji: 4.5ipm (200dpi, ADF) Rezolucija skeniranja: 2.400 x 1.200 dpi Podržani formati skeniranja: PICT,BMP,JPEG,multi TIFF,PDF,PNG,TIFF Faks - Tip: U boji Memorija: 100 strana Funkcije: Address Book,Auto Redial,Broadcast fax,Odloženo slanje,PC Fax,Polling reception Povezivost - Povezivost: Ethernet,USB,Wi-Fi,Wi-Fi Direct Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 8.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 103 EcoTank Ostalo - Displej: 3.7 cm LCD u boji Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 100 listova Podržana debljina papira: 64g/m2 - 300g/m2 Podržane tehnologije: Apple AirPrint,Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 375mm x 347mm x 237mm Težina: 5kg Boja: Bela Pakovanje: 1 extra ketridž crne boje,4x65ml bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: 12 meseci ili 30.000 strana
Maloprodajna cijena: 317.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
253.65 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Format | A4 |
| Glava štampača | Epson Micro Piezo™ |
| Rezolucija štampe | 5.760 x 1.440 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| ADF | Da, 30 strana |
| Brzina monohromatske štampe | 33ppm |
| Brzina štampe u boji | 15ppm |
| Brzina štampe fotografija | 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Brzina skeniranja monohromatski | 4.5ipm (200dpi, ADF) |
| Brzina skeniranja u boji | 4.5ipm (200dpi, ADF) |
| Rezolucija skeniranja | 2.400 x 1.200 dpi |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, BMP, PNG, multi TIFF, PICT |
| Faks | |
| Tip | U boji |
| Memorija | 100 strana |
| Funkcije | Auto Redial, Address Book, PC Fax, Odloženo slanje, Polling reception, Broadcast fax |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 8.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 103 EcoTank |
| Ostalo | |
| Displej | 3.7 cm LCD u boji |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 100 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Podržane tehnologije | Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima), Apple AirPrint |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 237mm |
| Težina | 5kg |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje, 4x65ml bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | 12 meseci ili 30.000 strana |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ECOSYS M8130cidn color multifunkcijski
Funkcija printera: Printer - copier - scanner and fax, Vrsta printera: InkJet, Format: A4 WiFi
Dimenzije: 82 x 82 x 61 mm Kapacitet baterije: 1000 mAh
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana