Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks Format: 10 x 15cm,13 x 18cm,A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),DL (koverta),No. 10 (koverta),Pismo Sistem štampe: PrecisionCore Glava štampača: PrecisionCore™ Rezolucija štampe: 4.800 x 1.200 dpi Duplex štampa: Da ADF: Da Brzina monohromatske štampe: 35ppm Brzina štampe u boji: 23ppm Brzina duplex štampe: 5ppm (u boji),7ppm (monohromatski) Vreme štampe prve strane: 5 sekundi (u boji),7 sekundi (monohromatski) Skeniranje - Senzor: CIS Format: A4 Brzina skeniranja monohromatski: 5 Slika/min uz ADF,9 sekundi (Flatbed) Brzina skeniranja u boji: 21 sekundi (Flatbed),5 Slika/min uz ADF Rezolucija skeniranja: 2.400 x 1.200 dpi Duplex skeniranje: Da Podržani formati skeniranja: PICT,BMP,JPEG,multi TIFF,PDF,PNG,TIFF Napomena: 3.5 Slika/min uz ADF skeniranje DUPLEX Faks - Tip: Monohromatski,U boji Memorija: 100 strana Funkcije: Address Book,Auto Redial,Broadcast,Fax Preview,PC Fax,Polling reception Povezivost - Povezivost: Ethernet,USB,Wi-Fi,Wi-Fi Direct Wi-Fi standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 15.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 5.500 strana Kapacitet regularnog tonera (crni): 8.500 strana Kapacitet regularnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 101 EcoTank 4-colour Multipack,101 EcoTank Black ink bottle,101 EcoTank Cyan ink bottle,101 EcoTank Magenta ink bottle,101 EcoTank Yellow ink bottle Ostalo - Displej: 6.1cm LCD u boji,Dodirni ekran Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 250 listova Sistemi zaštite: WPA3-SAE (AES),WEP enkripcija 64/128bit,WPA PSK (TKIP),WPA2-PSK (AES) enkripcija Podržane tehnologije: Apple AirPrint,Epson Smart Panel App,Mopria Ostalo: Epson Connect (Email Print, Remote Print, Driver, Scan-to-Cloud) Fizičke karakteristike - Dimenzije: +,375mm x 347mm x 240mm Težina: 7.2kg Boja: Crna Pakovanje: 1 extra ketridž crne boje,1x127ml (Crna) 3x70ml boje u pakovanju (Cyan, Žuta, Magenta),Kabl napajanja Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci,12 meseci + 24 meseca uz prijavu na sajtu, 100000 strana Reklamacioni period: 12 meseci,12 meseci + 24 meseca uz prijavu na sajtu, 100000 strana Napomena: Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 100 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty
Maloprodajna cijena: 516.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
413.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Format | A4, A5, B5, A6, B6, DL (koverta), C6 (koverta), 10 x 15cm, 13 x 18cm, No. 10 (koverta), Pismo |
| Sistem štampe | PrecisionCore |
| Glava štampača | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 4.800 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 35ppm |
| Brzina štampe u boji | 23ppm |
| Brzina duplex štampe | 7ppm (monohromatski), 5ppm (u boji) |
| Vreme štampe prve strane | 7 sekundi (monohromatski), 5 sekundi (u boji) |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Format | A4 |
| Brzina skeniranja monohromatski | 5 Slika/min uz ADF, 9 sekundi (Flatbed) |
| Brzina skeniranja u boji | 5 Slika/min uz ADF, 21 sekundi (Flatbed) |
| Rezolucija skeniranja | 2.400 x 1.200 dpi |
| Duplex skeniranje | Da |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, BMP, PNG, multi TIFF, PICT |
| Napomena | 3.5 Slika/min uz ADF skeniranje DUPLEX |
| Faks | |
| Tip | U boji, Monohromatski |
| Memorija | 100 strana |
| Funkcije | Auto Redial, Address Book, Broadcast, PC Fax, Polling reception, Fax Preview |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 15.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 5.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 8.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 101 EcoTank Black ink bottle, 101 EcoTank Cyan ink bottle, 101 EcoTank Magenta ink bottle, 101 EcoTank Yellow ink bottle, 101 EcoTank 4-colour Multipack |
| Ostalo | |
| Displej | 6.1cm LCD u boji, Dodirni ekran |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 250 listova |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA2-PSK (AES) enkripcija, WPA PSK (TKIP), WPA3-SAE (AES) |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App |
| Ostalo | Epson Connect (Email Print, Remote Print, Driver, Scan-to-Cloud) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 240mm, + |
| Težina | 7.2kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje, Kabl napajanja, 1x127ml (Crna) 3x70ml boje u pakovanju (Cyan, Žuta, Magenta) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 100 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
WorkForce Pro WF-M5899DWF, 4 in 1 (A4 Mono) - Ideal for office! --- (Print, Scan, Copy, Fax), WRLS, Duplex, ADF, Print 25 ppm, Fioka 1 (250 listova A4...
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir Format: A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),COM10 (koverta),DL...
Uključeno: štampač etiketa, rolna etiketa, USB-C kabl, uputstvo za upotrebu
Phaser 3020BI WIRELESS Laser Printer A4, 20ppm 1200x1200dpi, CPU 600MHz, 128MB, input capacity 150-sheet, Hi-Speed USB + Wireless, up to 15000 pages m...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana