Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir Format: A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),COM10 (koverta),DL (koverta),Letter Sistem štampe: Epson Claria Premium Ink Glava štampača: Epson Micro Piezo™ Rezolucija štampe: 5.760 x 1.440 dpi Duplex štampa: Da Brzina monohromatske štampe: 16ppm Brzina štampe u boji: 12ppm Brzina duplex štampe: 5ppm (u boji),6ppm (monohromatski) Brzina štampe fotografija: 25 sekunda (10cm x 15cm) Skeniranje - Senzor: CIS Rezolucija skeniranja: 1.200 x 4.800 dpi Podržani formati skeniranja: BMP,JPEG,multi TIFF,PDF,PNG,searchable PDF,TIFF Povezivost - Povezivost: Ethernet,USB,Wi-Fi Direct Wi-Fi standard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Dodatni priključci / Slotovi: SD Card Slot Ostale osobine: USB Host Interface Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 1.800 fotografija Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 1.800 fotografija Toner/Mastilo: 115 EcoTank Ostalo - Displej: 10.9cm Color Touch Screen Kapacitet fioke: 100 listova + 20 listova (Photo Tray) Podržana debljina papira: 65g/m2 - 300g/m2 Čitač memorijskih kartica: MicroSD*,MicroSDHC*,MicroSDXC*,MiniSD*,MiniSDHC*,MiniSDXC*,SD,SDHC,SDXC Dodatne funkcije: Direct print preko USB,Automatic duplex,Borderless print,Direct Print,Fine Art Paper Path,PictBridge,Posebno uvlačenje medija sa zadnje strane,Štampanje CD-ova i DVD-ova,Thick Media Support Podržane tehnologije: Epson Photo+,Epson ScanSmart,EpsonNet Config,Mopria Nivo buke: 37dB Ostalo: Apple AirPrint Fizičke karakteristike - Dimenzije: 403mm x 369mm x 162mm Boja: Bela Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 50 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty
Maloprodajna cijena: 776.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
621.46 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4, A5, B5, Letter, A6, B6, DL (koverta), C6 (koverta), COM10 (koverta) |
| Sistem štampe | Epson Claria Premium Ink |
| Glava štampača | Epson Micro Piezo™ |
| Rezolucija štampe | 5.760 x 1.440 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 16ppm |
| Brzina štampe u boji | 12ppm |
| Brzina duplex štampe | 5ppm (u boji), 6ppm (monohromatski) |
| Brzina štampe fotografija | 25 sekunda (10cm x 15cm) |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Rezolucija skeniranja | 1.200 x 4.800 dpi |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, BMP, PNG, multi TIFF, searchable PDF |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Dodatni priključci / Slotovi | SD Card Slot |
| Ostale osobine | USB Host Interface |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 1.800 fotografija |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 1.800 fotografija |
| Toner/Mastilo | 115 EcoTank |
| Ostalo | |
| Displej | 10.9cm Color Touch Screen |
| Kapacitet fioke | 100 listova + 20 listova (Photo Tray) |
| Podržana debljina papira | 65g/m2 - 300g/m2 |
| Čitač memorijskih kartica | SD, SDHC, SDXC, MiniSD*, MiniSDHC*, MiniSDXC*, MicroSD*, MicroSDHC*, MicroSDXC* |
| Dodatne funkcije | Borderless print, Thick Media Support, Direct Print, Direct print preko USB, Automatic duplex, PictBridge, Štampanje CD-ova i DVD-ova, Fine Art Paper Path, Posebno uvlačenje medija sa zadnje strane |
| Podržane tehnologije | Mopria, Epson ScanSmart, Epson Photo+, EpsonNet Config |
| Nivo buke | 37dB |
| Ostalo | Apple AirPrint |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 403mm x 369mm x 162mm |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 50 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir Format: A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),COM10 (koverta),DL...
Štampa - Tip: Multifunkcijski laser Boja: U boji Funkcionalnost: 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks Format: A4 Rezolucija štampe: 1.200 x 1.200 dpi D...
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir sa ADF Format: 10 x 15cm,13 x 18cm,A4,A5,A6,B5,B6,C6 (...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana