Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Najbolju dobrodošlicu pruža ergonomska Ergo Basic stolica koja će svojom prilagodljivošću zadovoljiti korisnike različitih visina i oblika tijela.
Maloprodajna cijena: 248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 31.00EUR
199.00
EUR
230.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | crni/beli okvir |
|---|---|
| Sjedalo | pjena visoke gustoće prošivena izdržljivom tkaninom |
| Leđa | zatezna mreža |
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Nosivost | Nosivost 110 kg |
| Ručke | 1D – podešavanje visine ručki |
| Raspon tjelesne visine | 160 do 190 cm |
| Baza | plastika s pet krakova |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 15 kg |
| Dimenzija kutije | 76 x 28,5 x 66 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
RAZER Enki X gaming stolica crna (RZ38-03880100-R3G1)
Iskur V2, gejmerska stolica, Nosivost: do 136kg, 4D naslon za ruke ( pomjeranje u vise smjerova), Podesavanje lumbarnog dijela ( kao i bocnog dijela),...
NOBLECHAIRS HERO Gaming stolica crno-zlatna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana