Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Žični optički gaming miš, 1.000dpi, crne boje sa 6 tipki i scroll dugmetom
Maloprodajna cijena: 31.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
25.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Senzor | Optički |
|---|---|
| Tip senzora | PixArt PMW3325 |
| Rezolucija | 10000dpi |
| Podesiva rezolucija | Da |
| Odziv (polling rate) | 1ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 100 IPS |
| Ubrzanje | 20 G |
| Broj tastera | 7 |
| Izdržljivost tastera (levi i desni) | Do 5 miliona pritisaka |
| Dizajn | Dizajniran za desnu ruku |
| Pozadinsko osvjetljenje miša | Da |
| Konekcija | USB |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Ostalo | Pleteni kabl |
| Boja miša | Crna |
| Dimenzije | 72 x 42 x 132 mm |
| Masa | 150 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Elegantan, jednostavan i pouzdan – SBOX WM-308 bežični miš savršen je za svakodnevnu upotrebu. S 6D funkcionalnošću, podesivim DPI-jem (800–1600) i st...
Premium Line, 26000 DPI, Tri moda rada - Bežičan/BT/USB 2.0, Samo 55g
GENIUS KM-8216S, keyboard set with wireless optical mouse/YU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana