Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
EVESKY Ice Soul T240 vodeno hlađenje
Maloprodajna cijena: 77.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
61.94 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Osnovne karakteristike
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM3+, AMD FM1, Intel 2011, AMD FM2, Intel 775, AMD AM2+, AMD FM2+, Intel 2011-v3, Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
Ventilatori
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 2.200rpm ±10% |
| Protok vazduha | 45.6cfm |
| Nivo buke | 19dBA |
| Boja | ARGB |
Pumpa
| Dimenzije | 70mm x 32mm |
| Nivo buke | <27dBA |
Radijator
| Materijal | Aluminijum |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Alpine 17 (Intel: 1851, 1700; 1×92mm, 100-2000rpm, 0.3S, Al, 4-Pin PWM-Fan-Connector)
Prism 4 PRO Adresabilni RGB (ARGB) 120 ventilator crni
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana