Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.0: 1 USB 2.0: 2 Audio: 2x 3.5mm Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 3x120mm Poleđina: 1x 120mm Donja strana: 2x120mm Ostalo: 2x120mm u modulu za napajanje Ležišta za hladnjake - Gornja strana: 240mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna dužina grafičke karte: 320mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 450mm x 380mm x 198mm Materijal: Čelik (0.5mm),pla,Plastika Masa: 3.8kg Boja: Bela Ostalo: Bočni panel akrilni Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 46.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
36.81 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 2x 3.5mm |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 3x120mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Donja strana | 2x120mm |
| Ostalo | 2x120mm u modulu za napajanje |
| Ležišta za hladnjake | |
| Gornja strana | 240mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 320mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 450mm x 380mm x 198mm |
| Materijal | Plastika, Čelik (0.5mm), pla |
| Masa | 3.8kg |
| Boja | Bela |
| Ostalo | Bočni panel akrilni |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.20EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,E-ATX,microATX,Mini-DTX,Mini-ITX,SSI CEB Napajanje - Snaga na...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišt...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mini Tower Podržani formati matičnih ploča: ITX,microATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutraš...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana