Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.0: 1 USB 2.0: 2 Audio: 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x120mm Poleđina: 1x 120mm Gornja strana: 2x 120mm, vodeno hlađenje 240mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 165mm Maksimalna dužina grafičke karte: 350mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 445mm x 380mm x 210mm Materijal: Čelik (0.5mm),Plastika,Staklo Masa: 5.8kg Boja: Crna Ostalo: RGB Led prednji panel sa 13 različitih načina osvjetljenja,Upravljanje osvjetljenjem pomoću Led kontrolne tipke. Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 48.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
38.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 2x120mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x 120mm, vodeno hlađenje 240mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 350mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 445mm x 380mm x 210mm |
| Materijal | Plastika, Čelik (0.5mm), Staklo |
| Masa | 5.8kg |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Upravljanje osvjetljenjem pomoću Led kontrolne tipke., RGB Led prednji panel sa 13 različitih načina osvjetljenja |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja...
Osnovne karakteristike - Podržani formati matičnih ploča: ITX,microATX Napajanje - Snaga napajanja: 500W Priključci napred - USB 2.0: 2x Tip A Audio...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana