Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 1 Unutrašnja 2.5" ležišta: 1 Priključci napred - USB 3.0: 1 USB 2.0: 2 Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x120mm, vodeno hlađenje 240mm Poleđina: 1x 120mm Gornja strana: 2x 120mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 4 Maksimalna dužina grafičke karte: ≤280mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 395mm x 295mm x 195mm Materijal: Kaljeno staklo,Metal Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 29.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
23.71 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 1 |
| Priključci napred | |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 2x120mm, vodeno hlađenje 240mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x 120mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna dužina grafičke karte | ≤280mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 395mm x 295mm x 195mm |
| Materijal | Metal, Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,miniATX Napajanje - Proizvođač napajanja: Raidmax Model...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mini Tower Podržani formati matičnih ploča: ITX,microATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutraš...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana