Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1218.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
974.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5500 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz (4.2 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Ostalo | 16MB L3 |
| Model matične ploče | PRIME B450M-A II |
| Čipset | AMD B450 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KF432C16BB2A/32 Fury Beast RGB |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | GV-N5060WF2MAX OC-8GD |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Grafički procesor | RTX 5060 |
| Količina memorije | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1001RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Telekom plaćanje na rate
Kupite online ili plaćajte mjesečno na 12 ili 24 rate
Na period od 12 mjeseci:
108.14 EUR
Na period od 24 mjeseca:
54.07 EUR
Plaćanje na rate
Rata već od: 31.86EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Intel Core i3-10100F/8GB DDR4/256GB SSD/Radeon R5 230 2GB DDR3/500W
PC I5-12400/ASUS PRIME H610M-K/16GB DDR4/1TB M.2 SSD NVMe/ASUS RTX 5050 8GB/650W
PC INTEL Core i5-12400/ASUS PRIME H610M-K/CORSAIR 16GB DDR4/500GB SSD NVMe/500W
Procesor / Čipset - Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model: 8700F Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 4.1GHz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana