Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 8400F Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 4.2GHz Turbo frekvencija: 4.7GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Ostalo: 16MB L3,6MB L2 Model matične ploče: ASUS PRIME B650M-R Čipset: AMD B650 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MT/s Model: KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 96GB Maksimalna podržana frekvencija: 7.200MT/s+ (O.C.) Grafika - Model grafičke karte: PULSE RX 9060 XT GAMING 8GB Grafika: AMD Radeon RX 9060 XT Grafički procesor: AMD RDNA 4 Količina memorije: 8GB Tip memorije: GDDR6 Skladištenje podataka - Tip skladištenja: SSD SSD: 1TB Model SSD: SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD interfejs: PCI Express 4.0 x4 Format SSD: 2280,M.2 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-G1002RGB4 Format kućišta: Mid Tower Dimenzije kućišta: 475mm x 400mm x 225mm Model napajanja: Bronze Snaga napajanja: 750W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Gaming: Da Hlađenje: Spartan 5 ARGB procesorski hladnjak (EY3A002) Napomena: Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1362.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1090.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 8400F |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 4.2GHz |
| Turbo frekvencija | 4.7GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Ostalo | 16MB L3, 6MB L2 |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B650M-R |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Model | KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 7.200MT/s+ (O.C.) |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | PULSE RX 9060 XT GAMING 8GB |
| Grafika | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Grafički procesor | AMD RDNA 4 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| SSD interfejs | PCI Express 4.0 x4 |
| Format SSD | M.2, 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1002RGB4 |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Dimenzije kućišta | 475mm x 400mm x 225mm |
| Model napajanja | Bronze |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Hlađenje | Spartan 5 ARGB procesorski hladnjak (EY3A002) |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 35.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Intel Core i5-14400/16GB DDR4 3200MHz/1TB SSD M.2/Geforce RTX 5060 8 GB GDDR7/700W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana