Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1250.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1000.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 5700X |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.4GHz |
| Turbo frekvencija | 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Ostalo | Spartan 5 MAX procesorski hladnjak |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B550M-K ARGB |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KF432C16BB1/16 Fury Beast |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | DUAL-RX7600-O8G-EVO |
| Grafika | AMD Radeon |
| Grafički procesor | RX 7600 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1003RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MSG GAMER R5 a118 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB
Ryzen 5 5600XT/16GB DDR4 3200MHz/1TB SSD M.2/GeForce RTX 5060 8G B GDDR7/650W
PC AMD GAMING računar Ryzen 5 5500 16GB 500GB RTX5050 8GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana