Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1972.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1577.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 7700X |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 4.5GHz |
| Turbo frekvencija | 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Ostalo | 32MB L3, 8MB L2 |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B650M-R |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Model | 2x KF556C40BBA-8 FURY Beast RGB |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 7.200MT/s+ (O.C.) |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | RTX 5060 Ti 8G SHADOW 2X OC PLUS |
| Grafika | GeForce RTX 5060 Ti |
| Grafički procesor | Blackwell |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| SSD interfejs | PCI Express 4.0 x4 |
| Format SSD | M.2, 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1003RGB4 |
| Format kućišta | Micro Tower |
| Dimenzije kućišta | 420mm x 380mm x 210mm |
| Model napajanja | Bronze |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Hlađenje | Spartan 5 MAX ARGB procesorski hladnjak (EY3A004) |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 51.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC Ryzen 5 7500X3D 2x16GB DDR5 RTX 5060 Ti 16GB
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i3 Model: i3-12100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3...
PC I5-12400/ASUS PRIME H610M-K/16GB DDR4/1TB M.2 SSD NVMe/ASUS RTX 5050 8GB/650W
MSG GAMER R5 a118 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana