Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
FANTECH SET BEZICNI MIS I TASTATURA WK895 BEZ
Maloprodajna cijena: 38.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
30.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Povezivanje | Bluetooth, 2,4 GHz |
| Domet | do 10 m |
| Veličina | puna veličina |
| Broj tastera | 110 |
| Multimedijalni tasteri | 15 |
| Napajanje | 2 x AAA baterija (ne dolazi u pakovanju) |
| Dimenzije | 430 x 125 x 30 mm |
| Težina | 403 g |
| Boja | bež |
| Miš | |
| Povezivanje | Bluetooth, 2,4 GHz |
| Broj tastera | 5 |
| Napajanje | 1 x AA baterija (ne dolazi u pakovanju) |
| Dizajn | simetričan (prilagođen za obe ruke) |
| Dimenzije | 110 x 70 x 30 mm |
| Težina | 56 g |
| Boja | bež |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Numerički dio, Membranski tasteri, Žična, EN, Bijelo LED pozadinsko osvjetljenje, Gaming
Slimstar 7230, membranska tipke, br. tipki: 104, USB, YU, Boja: Crna
Karakteristike - Tip tastature: Membranska Povezivost tastature: Žična Tip povezivosti tastature: USB Slovni raspored tastera: EN (US) Dodatni tasteri...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana