Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 2.200W Nivo buke: 98dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 165bar Maksimalna dubina pumpanja: 5m Maksimalni protok: 450l/h Fizičke karakteristike - Dužina creva: 5m Dužina kabla: 5m Materijal: Plastika Boja: Crno-zelena Pakovanje: Adapter priključak za baštensko crevo 1/2",Boca za pranje šamponom,Četka za auto,Čistač površina,Igla za čišćenje,Podesiva mlaznica,Produžetak mlaznice,Turbo mlaznica,Visokopritisni pištolj,Visokopritisno crevo Ostalo: Integrisana boca za sapun,Maksimalna temperatura vode do 40°C,Mesto za odlaganje aksesoara,Mesto za odlaganje kabla,Samousisna pumpa Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 223.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
179.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Perač pod pritiskom |
| Motor | |
| Snaga | 2.200W |
| Nivo buke | 98dB(A) |
| Performanse | |
| Maksimalni pritisak | 165bar |
| Maksimalna dubina pumpanja | 5m |
| Maksimalni protok | 450l/h |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina creva | 5m |
| Dužina kabla | 5m |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crno-zelena |
| Pakovanje | Visokopritisni pištolj, Visokopritisno crevo, Podesiva mlaznica, Igla za čišćenje, Boca za pranje šamponom, Adapter priključak za baštensko crevo 1/2", Turbo mlaznica, Četka za auto, Čistač površina, Produžetak mlaznice |
| Ostalo | Samousisna pumpa, Mesto za odlaganje aksesoara, Mesto za odlaganje kabla, Maksimalna temperatura vode do 40°C, Integrisana boca za sapun |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 2.200W Nivo buke: 98dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 165bar Maksimalna dubi...
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 1.650W Nivo buke: 98dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 135bar Maksimalna dubi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana