Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Dužina: 20m Promer: 3/4" Unutrašnji prečnik: 19mm Spoljašnji prečnik: 24mm Maksimalni pritisak: 24Bar Radna temperatura: -5°C - 65°C Masa (Bruto): 4.5kg Masa (Neto): 4.4kg Ostalo: 3 sloja Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 35.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.72 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Dužina | 20m |
| Promer | 3/4" |
| Unutrašnji prečnik | 19mm |
| Spoljašnji prečnik | 24mm |
| Maksimalni pritisak | 24Bar |
| Radna temperatura | -5°C - 65°C |
| Masa (Bruto) | 4.5kg |
| Masa (Neto) | 4.4kg |
| Ostalo | 3 sloja |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Postolje za suncobran Dimenzije: Prečnik 44.5cm,Visina 32.5 cm Materijal: Sintetička smola Boja: Crna Težina: 12.2kg Stanje: Nek...
Karakteristike - Tip alata: Ručna prskalica Fizičke karakteristike - Boja: Belo-zelena Dimenzije: 470mm x 180mm x 180mm Ostalo: Kapacitet 5l,Maksimal...
FZZ 4003 Teleskopske merdevine preklopne 3.2m
FVC 8020-EC Baštenska pumpa visokog pritiska
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana