Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Akumulatorski trimer za živu ogradu Motor - Broj obrtaja: 0-1300/min Sečivo - Dužina sečiva: 51cm Širina sečiva: 16mm Prečnik sečenja: 16mm Baterija - Kapacitet baterije: Litijum-jonska 1x20V Ostalo: 25-50 minuta rada sa jednim punjenjem,2Ah/4Ah,Kompatibilna sa svim FIELDMANN proizvodima serije FAST POWER 20V,Uređaj se isporučuje bez baterije Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Dimenzije: 957mm x 215mm x 183mm Masa (Bruto): 3kg Masa (Neto): 2.3kg Ostalo: Elektronska kontrolna jedinica za efikasno korišćenje punog kapaciteta baterije,Ergonomska ručka Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 62.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Akumulatorski trimer za živu ogradu |
| Motor | |
| Broj obrtaja | 0-1300/min |
| Sečivo | |
| Dužina sečiva | 51cm |
| Širina sečiva | 16mm |
| Prečnik sečenja | 16mm |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | Litijum-jonska 1x20V |
| Ostalo | Kompatibilna sa svim FIELDMANN proizvodima serije FAST POWER 20V, Uređaj se isporučuje bez baterije, 2Ah/4Ah, 25-50 minuta rada sa jednim punjenjem |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 957mm x 215mm x 183mm |
| Masa (Bruto) | 3kg |
| Masa (Neto) | 2.3kg |
| Ostalo | Ergonomska ručka, Elektronska kontrolna jedinica za efikasno korišćenje punog kapaciteta baterije |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
WV 2 PLUS Akumulatorski usisiva
Karakteristike - Tip uređaja: Akumulatorski kompresor Motor - Nivo buke: 80dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 10.3bar / 150psi Fizičke karakt...
FDTP 2204-A Akumulatorski pištolj za lijepak
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana