Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinska kosilica za travu Pogon - Pogon: Samohodna Motor - Snaga: 2.200W Broj obrtaja: 0-2900/min Nivo buke: 96dB(A) Zapremina: 144cm³ Ostalo: 0.5l kapacitet ulja,0.8l kapacitet goriva,4-taktni motor,Koristiti bezolovni benzin od najmanje 95 oktana,Koristiti ulje 15W40,Koristiti ulje SAE30,Motor sa vazdušnim hlađenjem,OHV motor Košenje - Visina košenja: 25-75mm Širina košenja: 46cm Zapremina korpe za travu: 60l Fizičke karakteristike - Materijal: Metal Boja: Crno-zelena Masa: 27kg Ostalo: 6 pozicija visine košenja,Mekana ručka,Podesiva visina ručke Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 323.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
258.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinska kosilica za travu |
| Pogon | |
| Pogon | Samohodna |
| Motor | |
| Snaga | 2.200W |
| Broj obrtaja | 0-2900/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Zapremina | 144cm³ |
| Ostalo | Koristiti bezolovni benzin od najmanje 95 oktana, Koristiti ulje SAE30, Koristiti ulje 15W40, 4-taktni motor, OHV motor, Motor sa vazdušnim hlađenjem, 0.8l kapacitet goriva, 0.5l kapacitet ulja |
| Košenje | |
| Visina košenja | 25-75mm |
| Širina košenja | 46cm |
| Zapremina korpe za travu | 60l |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crno-zelena |
| Masa | 27kg |
| Ostalo | Podesiva visina ručke, 6 pozicija visine košenja, Mekana ručka |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana