Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 40.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 8.00EUR
32.00
EUR
40.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Grundig figaro za kosu
| Naziv: | Figaro za kosu |
| Boja: | Crna/Ružičasto zlatna |
| Materijal površine grijača: | Keramika |
| Prečnik hvataljke: | 10mm |
| Broj postavke temperature: | 5 |
| Raspon toplote: | 130-210°C |
| LCD prikaz temperature: | Da |
| Zagrijavanje: | 30sec. na 90°C |
| Automatsko isključenje: | nakon 60min. |
| Snaga: | 25 W |
| Dužina kabla: | 1.8m |
| Način rada: | Struja |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.05EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kompaktne dimenzije: Mali i kompaktni dizajn dimenzija 26 x 6 x 5,5 cm čini ovaj grijač idealnim za putovanja i korišćenje u različitim prostorijama.
Oblikuje vazduhom bez ekstremne toplote: Dyson Airwrap multi-styler koristi aerodinamični fenomen koji se zove Coanda efekat. Koristi vazduh za privla...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana