Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
55"
Maloprodajna cijena: 398.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
319.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala | 55″ (140 cm) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Rezolucija | UHD 4K 3840×2160 |
| Tuner | ATV/DTV-C,T,T2,S,S2, HEVC H.265 |
| SMART TV | webOS WEE3.0 |
| Procesor | ARM Quad-C73 (Quad Core) |
| Memorija | 8GB ROM, 1.5GB RAM |
| Deljenje ekrana | Podržano sa mobilnim uređajem i računarom |
| Daljinski upravljač | Magični daljinski sa senzorom pokreta |
| Glasovne komande | Podržane (ThinQ AI) |
| Bežična tastatura i miš | Podržano |
| Aplikacije | Netflix, YouTube, Prime Video |
| Apple AirPlay | Podržano |
| HDR | HDR10 / HLG |
| Dinamički kontrast | Ultra Kontrast |
| Osvetljenost | 280 cd/m² |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Pokretna rezolucija | 1000 RMR |
| Ugao gledanja | 178° |
| Ulazi | AV-IN, L/R, HDMI 2.0 ×3, USB ×2, RF |
| Izlazi | Slušalice, optički digitalni audio |
| PVR snimanje | Da |
| Jezici menija | Multijezični (uključujući srpski) |
| Snaga zvučnika | 2 × 10 W |
| Audio tehnologija | Dolby Audio, Ultra Surround |
| WiFi / LAN | WiFi 2.4GHz / 5GHz (802.11 a/b/g/n/ac), LAN (RJ45) |
| Bluetooth | Da |
| VESA | 200 × 200 |
| Postolje | Plastične nogice |
| Dimenzije sa postoljem | 123 × 76 × 26 cm |
| Dimenzije bez postolja | 123 × 71 × 9 cm |
| Raspon postolja | 103 × 26 cm |
| Masa | Neto: 10.5 kg, Bruto: 13.0 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana: 77", Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) 144Hz, Panel OLED, Tjuner DVB-T2CS2 x 2, Smart:Da - Tizen, WiFi:Da, Daljinski TM2560E
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mi...
DVB-T2/C/S2, LED, 1080p Full HD, 32", Smart TV, WebOS, HDR10 Pro
TCL 43S5K QLED TV 43inča full HD, Android smart, Colorful Quantum Crystal, slim dizajn (bez okvira)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana