Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 548.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
439.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala: | 65″ 165cm |
|---|---|
| Tehnologija ekrana: | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvjetljenje: | DIRECT LED (DLED) |
| Rezolucija: | UHD 4K 3840×2160 |
| Tjuner: | ATV/DTV-C,T,T2,S,S2 |
| SMART TV: | WebOS 6.0 |
| Quad core: | ARM Cortex-A55 quad core |
| Memorija: | 8GB, RAM 1GB |
| Podržava: | Dijeljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom |
| Sadrži: | Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta |
| Podržava: | Podržava glasovne komande i ThinQ AI |
| Podržava: | Bežičnu tastaturu i miša |
| Podržava: | Netflix, You Tube, Prime Video |
| Podržava: | H.265 |
| Podržava: | HDR10/HLG tehnologiju |
| Dinamički kontrast: | ULTRA KONTRAST |
| Osvjetljenost ekrana: | 280 cd |
| Vrijeme odziva: | 8 ms |
| Pokretna rezolucija: | 1000 RMR |
| Ugao gledanja: | 178 stepeni |
| Ulazi: | AV-IN,L,R,HDMI 2.0×3,USB x2, Cl+ |
| Izlaz: | slušalice, optički digitalni audio izlaz |
| PVR – funkcija snimanja sadržaja: | da |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom: | da |
| Snaga zvučnika: | 2×10 W |
| Podržava: | Dolby Audio i Ultra Surround |
| WiFi i LAN: | Integrisan WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) i LAN priključak (RJ45) |
| Bluetooth: | da |
| VESA standard: | 400×400 |
| Postolje: | Plastične nogice |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD): | 145x89x29 cm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): | 145x83x8 cm |
| Raspon postolja (ŠxD): | 135×29 cm |
| Masa televizora: | NETO 16,1 kg, BRUTO 20,3 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PHILIPS LED TV 55PUS7000/12, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"/118cm;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD;Operativni sistem:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana