Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ukupna neto zapremina: 135 l, Širina: 54 cm, Visina: 88.3 cm, Frižider sa jednim vratima, En. klasa: F
Maloprodajna cijena: 240.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
192.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Kategorija | Frižideri sa jednim vratima |
| Neto zapremina frižidera | 135 l |
| Tehnologije | Accessories, Lako čišćenje unutrašnjosti, LedLighting, ReverseDoor |
| Unutrašnjost frižidera | 3 staklene police, 1 fioka, 3 police na vratima |
| Neto težina | 26.5 kg |
| Količina utovara (40ftHC kontejner) | 225 kom |
| Antibakterijska zaštita | Da |
| Boja | Bela |
| Bruto težina | 28.5 kg |
| Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) | 578x883x632 mm |
| Dimenzije uređaja (ŠxVxD) | 540x838x595 mm |
| Garancija | 5 godina |
| Godišnja potrošnja električne energije (kWh) | 114 kWh |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Klimatska klasa | T / SN |
| Neto zapremina uređaja | 135 l |
| Nivo buke | 41 dB |
| Rashladno sredstvo | R600a |
| Reverzibilna vrata | Da |
| Sistem hlađenja | Static |
| Sistem odmrzavanja | Automatsko |
| Tihi rad | Da |
| Tip kontrole | Mehanička |
| Unutrašnje Led osvetljenje | Da |
Telekom plaćanje na rate
Kupite online ili plaćajte mjesečno na 12 ili 24 rate
Na period od 12 mjeseci:
21.34 EUR
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 374 l, Širina: 79.4 cm, Visina: 182 cm, No Frost, Kombinovani frizider, En. klasa: F
Ukupna neto zapremina: 215 l, Širina: 60 cm, Visina: 185 cm, Neo Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 477 l, Širina: 70 cm, Visina: 185 cm, Neo Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 234 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, LessFrost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana