Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Nvidia, 128bit, 4GB, GDDR5
Maloprodajna cijena: 450.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
360.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Device Type | Graphics card |
| Bus Type | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Core Clock | 1290 MHz |
| Boost Clock | 1392 MHz |
| CUDA Cores | 768 |
| Max Resolution | 4096 x 2160 at 60 Hz |
| Max Resolution Details | DVI: 2560 x 1600 / DisplayPort: 4096 x 2160 / HDMI: 4096 x 2160 |
| Interfaces | DVI-D (dual link) ¦ DisplayPort ¦ HDMI |
| API Supported | OpenCL, DirectX 12, OpenGL 4.5, Vulkan |
| Features | Dual Slot Fan Cooler, Nvidia PhysX-Ready, Nvidia 3D Vision Surround Ready, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, UEFI BIOS, NVIDIA G-Sync ready, NVIDIA GameStream, NVIDIA Dynamic Super Resolution technology, NVIDIA MFAA technology, NVIDIA GameWorks, NVIDIA GPU Boost 3.0, simultaneous multi-projection, NVIDIA Ansel, NVIDIA Pascal GPU technology, HDCP |
| Size | 4 GB |
| Technology | GDDR5 SDRAM |
| Effective Clock Speed | 7 GHz |
| Bus Width | 128-bit |
| Bandwidth | 112 GBps |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Required Power Supply | 300 W |
| Software Included | Display drivers, Gainward Expertool II |
| Depth | 16.1 cm |
| Height | 11.2 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Grafika: AMD Radeon Model: RX 9070 XT Grafički čip: AMD RDNA 4 Broj unificiranih procesora: 4096 Radni takt:...
Nvidia, 64bit, 2GB, GDDR5
ASUS Radeon RX 9070 XT 16GB PRIME-RX9070XT-O16G
N5050WF2OC-8GD (GeForce RTX™ 5050 WINDFORCE OC, 8GB DDR6, 128bit, HDMI 2.1b *2, DisplayPort 2.1b *2, Power Connectors 8 Pin*1, Multi-view 4, ATX)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana