Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm ± 15% Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,Bluetooth Bluetooth profili: 5.4 Domet: Do 10m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Ostalo - Upravljanje: Tasteri na slušalici Mikrofon - Podržane tehnologije: Omnidirectional Baterija - Autonomija: Do 22 sata,Vreme punjenja do 2.5 sata Tip: 300mAh,Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 0.3m USB-C kabl za punjenje,AUX 3.5mm audio kabl 1m Boja: Crna Masa: 173g Pakovanje: 3.5mm audio kabl,USB kabl tip C za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 21.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.34 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm ± 15% |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, Bluetooth |
| Bluetooth profili | 5.4 |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | Omnidirectional |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 22 sata, Vreme punjenja do 2.5 sata |
| Tip | Punjiva baterija, 300mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.3m USB-C kabl za punjenje, AUX 3.5mm audio kabl 1m |
| Boja | Crna |
| Masa | 173g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, USB kabl tip C za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dugotrajna baterija. Prepoznatljiva udobnost HyperX-a. Pouzdana bežična veza od 2,4 GHz.
AW520H Alienware Wired Gaming slu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana