Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS KB-113 Al Copilot USB US crna tastatura
Maloprodajna cijena: 12.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
9.88 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 dodatnih tastera |
| Ostale osobine | Low profile keys, Silent keyboard, Copilot Ai taster, Concave keycap |
| Napomena | Otporna na prosipanje tečnosti |
Tastatura
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dužina kabla | 1.5m |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 448mm x 142mm x 29mm |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Masa | 514g |
| Boja | Crna |
| EAN | 4710268262053 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.32EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MK545 Advanced Wireless Desktop US tastatura + mi
60% tastatura, LED RAINBOW osvjetljenje, Odvojivi TYPE C > USB 2.0 kabl
GENIUS Scorpion KM-GX3 Gaming RGB USB YU crna tastatura + miš
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana