Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
das
Maloprodajna cijena: 16.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
12.95 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 3 nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 800dpi - 1600dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | BlueEye Engine |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 58mm x 38.5mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Chocolate |
| Pakovanje | 1xAA baterija, USB pico primo-predajnik |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
M720 TRIATHLON, Multi-device wireless mouse (Pair your mouse with 3 computers), 24-month battery life, Unifying receiver & Bluetooth
Žični optički gaming miš, 10000 dpi, crne boje sa 8 tipki i scroll dugmetom, RGB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana