Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.200 dpi Dodatni tasteri: 4 tastera Baterija: 1xAA Ostalo: Copilot podrška Napomena: Power saving prekidač Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 58.7mm x 38.8mm Masa: 57g Oblik: Prilagođen za obe ruke Boja: Crno-crvena Pakovanje: 1xAA alkalna baterija,USB-A receiver Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 13.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
10.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 4 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Copilot podrška |
| Napomena | Power saving prekidač |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 100mm x 58.7mm x 38.8mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Crno-crvena |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB-A receiver |
| EAN | 4710268262527 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: Optički,ROG AimPoint...
Žični optički gaming miš, 4000 dpi, crne boje sa 7 tipki i scroll dugmetom
ES9 Bloody RGB Esports Gaming Optical USB crni mi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana