Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS NX-7125 Wireless Optical USB Gold+Red miš
Maloprodajna cijena: 13.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
10.56 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Dodatni tasteri | 4 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Plug & Play, Copilot podrška |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 100.1mm x 59.1mm x 38.9mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Zlatno-crvena |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB-A receiver |
Deklaracija
| EAN | 4710268262572 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.000 dpi Baterija:...
G PRO Superlight, wireless gejmerski mis, tezina svega: 63g, HERO 25K sensor ( 25000 DPI), broj tastera: 5, baterija min: 70 sati, Boja: Magenta
Legion M300s RGB gejmerski mis, Shadow Black, Rezolucija: 8000 DPI, 6 programabilnih tastera, 16.8M RGB osvjetljenje, Omron mechanical microswitch
Žični optički gaming miš, 12000 dpi, bijele boje sa 7 tipki i scroll dugmetom, RGB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana