Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS Scorpion K12 Plus Gaming RGB USB US crna tastatura
Maloprodajna cijena: 24.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
19.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Tip tastature | Mehanička |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster, Programabilni tasteri, Anti-Ghosting tasteri |
| Ostale osobine | Full anti-ghosting, Kompatibilnost: Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Napomena | Braon prekidači, Full key tastatura |
Tastatura
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster |
| Dužina kabla | 1.8m |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 438.3mm x 130.4mm x 35.2mm |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Masa | 744g |
| Boja | Crna |
Deklaracija
| EAN | 4710268261339 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
K380s Bluetooth Pebble Keys 2 US bela tastatura
GENIUS Scorpion K12 Plus Gaming RGB USB US crna tastatura
SlimStar 8230 Wireless USB US crna tastatura+ mi
GENIUS Scorpion KM-GX3 Gaming RGB USB US crna tastatura + miš
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana