Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS Scorpion KM-GX6 Gaming RGB USB YU crna tastatura + miš
Maloprodajna cijena: 22.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.97 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster |
Tastatura
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | Scorpion K6 SE |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster, 19 roll-over anti-ghost gaming tastera |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Dimenzije | 449.2mm x 138.3mm x 35.8mm |
| Masa | 748g |
| Boja | Crna |
| Napomena | Otporna na prosipanje tečnosti, Podesivo RBG Osvetljenje |
| Ostalo | Glasovno kucanje, Mechanical-like membranski tasteri |
Fizičke karakteristike
| Dužina kabla | 1.8m |
Miš
| Model | Ammox X1 - 600 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Žična |
| Interfejs | USB |
| Rezolucija | 1.200dpi, 400dpi, 800dpi, 3.200dpi, 2.400dpi |
| Broj tastera | 4 |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Dimenzije | 123mm x 73mm x 40mm |
| Masa | 127g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Pozadinsko osvetljenje RGB sa 7 modova osvetljenja, 6000 fps, Ubrzanje 22.5G, Brzina 66 IPS, 1000 reports / second, Ergonomski dizajn |
Deklaracija
| EAN | 4710268262275 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.59EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MK540 Advanced Wireless Desktop US tastatura + mi
SlimStar Q200, niskoprofilne tihe tipke, br. tipki: 104, USB, YU, Crna
MK650 Signature Combo Graphite US tastatura + mi
KM-8206S Wireless USB YU wireless crna tastatura
ROG Strix Scope II 96 Bežična tastatura za igre sa tri-mode vezom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana