Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 6 nivoa Rezolucija: Podesiva od 800dpi - 7.200dpi Dodatni tasteri: 3 tastera Gaming: Da Dodatne funkcije: Mogućnost promene osvetljenja u 7 boja,RGB Osvetljenje Fizičke karakteristike - Dimenzije: 120.2mm x 72.7mm x 39.6mm Masa: 120g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Dužina kabla: 1.8m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 18.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
14.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 6 nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 800dpi - 7.200dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 3 tastera |
| Gaming | Da |
| Dodatne funkcije | Mogućnost promene osvetljenja u 7 boja, RGB Osvetljenje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 120.2mm x 72.7mm x 39.6mm |
| Masa | 120g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički gaming miš, 3200 dpi, crne boje sa 5 tipki i scroll dugmetom
Žični,Optički senzor,20.000 dpi,650ips,Do 70 miliona klikova
Bežični optički miš, 1600 dpi, crvene boje sa 3 tipke i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana