Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip tastature: Membranska Povezivost tastature: Žična Tip povezivosti tastature: USB Slovni raspored tastera: YU Dodatni tasteri: 12 multimedijalnih tastera,AI Copilot taster,Upravljanje osvetljenjem Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostale osobine: 19 anti-ghost tastera,Slim profil Napomena: Belo pozadinsko osvetljenje Fizičke karakteristike - Dimenzije: 446.40mm x 133.31mm x 23.25mm Dužina kabla: 1.8m Masa: 470g Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 19.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
15.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, Upravljanje osvetljenjem, AI Copilot taster |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostale osobine | Slim profil, 19 anti-ghost tastera |
| Napomena | Belo pozadinsko osvetljenje |
| Tastatura | |
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 446.40mm x 133.31mm x 23.25mm |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Masa | 470g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Jednostavno kucanje i kontrola više uređaja – Komplet set FANTECH GO Mochi80 – TASTATURA I MIŠ!
KB-7200 Wireless USB US wireless crna tastatura
MX Keys S Wireless Illuminated tastatura Pale Grey US
K120, tihe membranske tipke, br. tipki: 104, USB, US, Crna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana